Львівська Обласна Асоціація Малого І Середнього Підприємництва Львівська Торгово-промислова Палата – Sean Dapper Studio
18158
post-template-default,single,single-post,postid-18158,single-format-standard,theme-audrey,eltd-core-1.1.2,woocommerce-no-js,audrey child-child-ver-1.0.1,audrey-ver-1.6,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-woocommerce-columns-2,eltd-woo-small-space,eltd-woo-single-thumb-below-image,eltd-woo-single-has-pretty-photo,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Blog

Sean Dapper Studio / Захист прав  / Львівська Обласна Асоціація Малого І Середнього Підприємництва Львівська Торгово-промислова Палата

Львівська Обласна Асоціація Малого І Середнього Підприємництва Львівська Торгово-промислова Палата

Індивідуальні та колективні члени Асоціації мають рівні права й обов’язки. Начальник ОДПІ Ігор Кочервей принагідно зазначив, що працівники податкової інспекції також не можуть залишитись осторонь підтримки нашої армії, а тому прийняли рішення перерахувати одноденний заробіток на потреби Збройних Сил України. Щодо компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ відомостей про банкрутство не знайдено.

асоціація підприємців

Було розроблено і презентовано оновлену стратегію Асоціації, в ній зафіксовано прагнення перетворити підприємців-ветеранів АТО/ООС на нову бізнес-еліту. Для компанії ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами. Умовні позначення дозволять миттєво виявити – кількість вузлів, зв’язки з компаніями банкрутами, компаніями які зареєстровані на окупованих територіях, компаніями які включені в список санкцій або згадуються в кримінальних справах. Фізичних осіб, організацій, юридичних осіб, урядів, які порушують європейські цінності, права людини, безпеку, замішані в тероризмі, хто передбачений в списку ООН та ін.

Спілка Підприємців “стіна”

Північний регіон Житомирська обл.Сумська обл.Чернігівська обл.Південний регіон Запорізька обл.Миколаївська обл.Одеська обл.Херсонська обл. Центральний регіон Вінницька обл.Дніпропетровська обл.Кіровоградська обл.Полтавська обл.Черкаська обл. © 2022 Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ). Забороняється копіювання, розповсюдження чи будь-яке інше використання інформації і об’єктів без письмової згоди правовласника. Компанія ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ зареєстрована за юридичною адресою Україна, 76018, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА , будинок 153, квартира 7.

Налаштуйте Кольори Під Свій Бренд

Наша місія – робити ветеранів провідною силою, що рухає економіку України», – говорить Сергій Позняк. Так, мова йшла про те, що новоселицькі підприємці, люди бізнесу є саме тими, хто може надати сьогодні справді суттєву допомогу, наслідуючи приклад zahyst-prav.com.ua багатьох колег з інших регіонів. Всі члени Асоціації підприємців вважають, що представники бізнесу, усвідомлючи необхідність суворо дотримуватись вимог податкового законодавства, ініціюють додаткову добровільну допомогу українському війську.

За підсумками звітного періоду уточнені планові завдання за доходами загального фонду виконано 31 місцевою радою та районним бюджетом. Як зазначила Юлія Шадевська, на сьогодні податковою службою Одеського регіону вживаються комплекс заходів, направлених на роз’яснення платникам податків нововведень та норм податкового законодавства, що діють з 01 січня 2021 року. Зручна, візуальна карта дозволяє легко знаходити афілійовані компанії як за прямими, так і за не прямими ознаками. В декілька кліків будуть встановлені ймовірні зв’язки між конкретними особами та компаніями, глибина аналізу більше 50 афілійованих вузлів. Аналіз платежів на користь суб’єкта господарювання з боку державних та комунальних установ, організацій, підприємств та закладів. Та джерел третіх осіб, які мають право збирати, обробляти та передавати дані згідно з законодавством України.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.